Ontmoet ons op de E-commerce Berlin Expo, 22 februari 2024.

Laat uw contactgegevens achter, dan sturen we u onze whitepaper per e-mail toe.
Ik geef toestemming voor het verwerken van mijn persoonlijke gegevens om gepersonaliseerd marketingmateriaal te sturen in overeenstemming met de Privacybeleid. Door de inzending te bevestigen, gaat u akkoord met het ontvangen van marketingmateriaal
Bedankt.

Het formulier is succesvol verzonden.
Meer informatie vindt u in uw mailbox.

Innowise is een internationaal full-cycle softwareontwikkelingsbedrijf bedrijf opgericht in 2007. Wij zijn een team van 1600+ IT professionals die software ontwikkelen voor andere professionals wereldwijd.
Over ons
Innowise is een internationaal full-cycle softwareontwikkelingsbedrijf bedrijf opgericht in 2007. Wij zijn een team van 1400+ IT professionals die software ontwikkelen voor andere professionals wereldwijd.

Innowise ontvangt prijs voor Excellentie in Strategische Partnerschappen van IAOP

Innowise is een bedrijf met creatieve en getalenteerde medewerkers die altijd innovatieve ideeën inbrengen in de producten die we ontwikkelen. In de 15 jaar van ons bestaan is ons team uitgegroeid tot meer dan 1400 professionals en enthousiastelingen die meer dan 600 projecten hebben afgerond. De technologische oplossingen die we aan onze klanten bieden zijn gericht op het leveren van de meest concurrerende en innovatieve producten die winst opleveren in hun respectievelijke bedrijfsdomeinen. Onlangs zijn wij onderscheiden door de International Association of Outsourcing Professionals. De IOAP doet voortdurend onderzoek om bedrijven te helpen de beste outsourcing-dienstverleners te vinden. De vereniging eert degenen die blijk hebben gegeven van uitmuntendheid in teamwerk, innovatie en prestaties. Als onderdeel van de categorie Excellentie in Strategische Outsourcing Partnerschappen van dit jaar werden we geëerd samen met 16 andere prijsontvangers. Deze prijs werd ons uitgereikt voor samenwerking met VOKA.IO, dat eenmedisch platform voor chirurgische assistent heeft gebouwd op basis van mixed reality-technologie, en een unieke 3D-catalogus van verbeterde menselijke pathologieën eeft gelanceerd met AR-ervaring. Ons team is erg trots om deze prijs te ontvangen en toont ons respect aan al onze medewerkers en partners die ons hebben geholpen deze erkenning te ontvangen. We zullen deze lat hoog blijven houden om een gunstig klimaat te bieden voor effectieve samenwerking en het behalen van geweldige resultaten.
IOAP Award Logo
Bedankt voor de beoordeling!
Bedankt voor het commentaar!

Inhoudsopgave

Beoordeel dit artikel:

4/5

4.8/5 (45 beoordelingen)

Gerelateerde inhoud

Blog
Innowise juni overzicht mobiele app ontwikkeling
Blog
Grenzen doorbreken Innowise behoort tot Top 100 snelst groeiende bedrijven voor 2023
Blog
Innowise voor mobiele ontwikkelingen
Blog
Google's Carbon-taal zou C++ kunnen vervangen
Blog
Blog

Bracht ons een uitdaging?

  Voeg projectgegevens alsjeblieft, duur, technische stapel, IT-professionals nodig en andere relevante informatie toe
  Neem een spraakbericht over uw
  project op om het ons beter te helpen begrijpen
  Voeg indien nodig aanvullende documenten bij
  Bestand uploaden

  Je kunt maximaal 1 bestand van 2MB bijvoegen. Geldige bestanden: pdf, jpg, jpeg, png

  Wij wijzen u erop dat wanneer u op de verzendknop klikt, Innowise uw persoonsgegevens verwerkt in overeenstemming met ons Privacybeleid om u van de juiste informatie te voorzien.

  Wat gebeurt er nu?

  1

  Na ontvangst en verwerking van uw aanvraag, nemen wij binnenkort contact met u op om uw projectbehoeften in detail te beschrijven en een NDA te ondertekenen om de vertrouwelijkheid van informatie te garanderen.

  2

  Na het bestuderen van de vereisten, stellen onze analisten en ontwikkelaars een projectvoorstel met de omvang van de werkzaamheden, teamgrootte, tijd en kosten schattingen.

  3

  Wij regelen een ontmoeting met u om het aanbod te bespreken en tot een overeenkomst.

  4

  We tekenen een contract en beginnen zo snel mogelijk aan uw project te werken mogelijk.

  Bedankt.

  Uw bericht is verzonden.
  Wij verwerken uw aanvraag en nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

  Deze website gebruikt cookies

  Wij gebruiken cookies om uw surfervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken, stemt u in met ons gebruik van cookies. Bekijk onze Privacybeleid.

  Bedankt.

  Uw bericht is verzonden.
  Wij verwerken uw aanvraag en nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

  pijl