Laat uw contactgegevens achter, dan sturen we u onze whitepaper per e-mail toe.
Ik geef toestemming voor het verwerken van mijn persoonlijke gegevens om gepersonaliseerd marketingmateriaal te sturen in overeenstemming met de Privacybeleid. Door de inzending te bevestigen, gaat u akkoord met het ontvangen van marketingmateriaal
Bedankt.

Het formulier is succesvol verzonden.
Meer informatie vindt u in uw mailbox.

Innowise is een internationaal full-cycle softwareontwikkelingsbedrijf bedrijf opgericht in 2007. Wij zijn een team van 1600+ IT professionals die software ontwikkelen voor andere professionals wereldwijd.
Over ons
Innowise is een internationaal full-cycle softwareontwikkelingsbedrijf bedrijf opgericht in 2007. Wij zijn een team van 1600+ IT professionals die software ontwikkelen voor andere professionals wereldwijd.

Migreren naar Angular 16: prestaties verbeteren en ontwikkeling stroomlijnen

Met veel plezier kondigen we de langverwachte release aan van Angular 16, de nieuwste versie van het gerenommeerde raamwerk voor webtoepassingen. De Angular 16 releasedatum was op 3 mei 2023.

Met een schat aan krachtige functies en verbeteringen brengt Angular 16 een revolutie teweeg in de wereld van reactief programmeren, veranderingsdetectie en serverzijde rendering. In dit artikel verkennen we de opmerkelijke veranderingen en verbeteringen die in Angular 16 zijn geïntroduceerd en laten we zien hoe de migratie naar deze versie uw webontwikkelingsprojecten naar ongekende hoogten kan tillen.

Amper een half jaar geleden werd een belangrijke mijlpaal bereikt op het gebied van eenvoud en ontwikkelaarservaring toen de zelfstandige API's met succes de previewfase voor ontwikkelaars verlieten. Vandaag zijn we vervuld van opwinding als we getuige zijn van het aanhoudende momentum van Angular met zijn meest substantiële update tot nu toe. De nieuwste release, aangeduid als versie 16, brengt opmerkelijke verbeteringen op het gebied van reactiviteit, serverzijd rendering en tooling, en verstevigt daarmee zijn positie als leider op het gebied van webontwikkeling.

De drijvende kracht achter deze release reikt verder dan het kernteam dat verantwoordelijk is voor deze technologie. Waardevolle feedback van de bloeiende ontwikkelaarsgemeenschap heeft het ontwikkelingsproces sterk beïnvloed. Gebruikmakend van hun inzichten en suggesties, heeft het team tal van verbeteringen op het gebied van levenskwaliteit geïmplementeerd, die meer dan 2500 duimen hebben verzameld op GitHub. Deze sterke samenwerking tussen ontwikkelaars en het project zorgt ervoor dat versie 16 voorziet in de behoeften en voorkeuren van zijn gebruikers, waardoor een omgeving van continue verbetering wordt bevorderd.

Angular 16 betekent een enorme sprong voorwaarts voor webontwikkelaars over de hele wereld. De geavanceerde functies en optimalisaties stellen ontwikkelaars in staat om zeer krachtige en schaalbare applicaties te maken. Of je nu een ervaren gebruiker van deze technologie bent of het framework voor het eerst gebruikt, migreren naar versie 16 zal een wereld van mogelijkheden openen, waardoor je uitzonderlijke webervaringen kunt leveren en innovatie in je projecten kunt stimuleren.

Angular 16 releasedatum
Angular v16: een sprong voorwaarts

Een nieuw patroon omarmen: signalen voor reactief programmeren

Angular 16 introduceert een baanbrekend patroon op basis van signalen, dat een frisse benadering biedt van reactief programmeren en veranderingsdetectie. Dit patroon minimaliseert de afhankelijkheid van RxJS, een populaire bibliotheek voor reactief programmeren. Door gebruik te maken van signalen kunnen ontwikkelaars hun codebase stroomlijnen en de prestaties verbeteren. Signalen stellen je in staat om asynchrone operaties met gemak af te handelen terwijl je schone en beknopte code behoudt.

Optionele Zone.js en vereenvoudigde detectie van wijzigingen

Met de komst van Angular 16 is Zone.js niet langer een verplichte afhankelijkheid. Hoewel Zone.js eerder werd gebruikt voor het detecteren van wijzigingen en verander detectortriggers, hebben de complexiteit en onderhoudsoverhead het Angular team ertoe aangezet om het optioneel te maken. Door Zone.js niet langer verplicht te stellen, vermindert de nieuwste versie onnodige overhead, wat leidt tot betere prestaties en eenvoudiger projectonderhoud.

Invoereigenschappen markeren als vereist

In antwoord op feedback van ontwikkelaars introduceert Angular 16 de mogelijkheid om invoereigenschappen als vereist te markeren. Deze functie verbetert de robuustheid van je applicatie door expliciet aan te geven welke invoereigenschappen moeten worden verstrekt. Met vereiste invoereigenschappen kun je strikte gegevenscontracten afdwingen en het juiste gebruik van je componenten garanderen.

Supercharged serverzijde rendering en hydratatie

Versie 16 biedt aanzienlijke verbeteringen voor serverzijde rendering (SSR) en hydration, waardoor zowel de prestaties als de gebruikerservaring zijn verbeterd. Hydration is nu kant-en-klaar geïntegreerd, waardoor het installatieproces wordt vereenvoudigd en er geen extra configuratie nodig is. Deze verbetering leidt tot snellere en soepelere SSR-toepassingen, wat uiteindelijk de zoekmachineoptimalisatie (SEO), interactietijd en toegankelijkheid verbetert.

Tests met volledig gehydrateerde applicaties hebben opmerkelijke prestatieverbeteringen tot 45% aangetoond. De kortere tijd-tot-interactie en verbeterde reactiesnelheid dragen bij aan een ongeëvenaarde gebruikerservaring, wat leidt tot meer betrokkenheid en klanttevredenheid.

Routegegevens binden aan invoereigenschappen

Angular 16 introduceert een handige functie waarmee je routegegevens direct aan invoereigenschappen kunt binden. Deze verbetering vereenvoudigt de communicatie tussen componenten en vergemakkelijkt het delen van gegevens tussen verschillende delen van je applicatie. Door gebruik te maken van deze mogelijkheid kun je dynamische en onderling verbonden weergaven maken die zich naadloos aanpassen aan veranderingen in routegegevens.

Vereenvoudigde streamopruiming met takeUntilDestroyed()

Om ontwikkelaars te helpen bij het beheren en afmelden van streams, introduceert Angular 16 de takeUntilDestroyed() pipe. Dit krachtige hulpprogramma schrijft zich automatisch uit voor streams wanneer het component wordt vernietigd. Door deze functie te gebruiken, kunt u geheugenlekken beperken en efficiënt resourcebeheer binnen uw applicatie garanderen.

Verbeterde zelfstandige componenten

Versie 16 brengt opmerkelijke verbeteringen in afzonderlijke componenten, waardoor ontwikkelaars zelfstandige en herbruikbare modules kunnen bouwen. Met verbeterde inkapseling en verbeterde isolatie bevorderen afzonderlijke componenten de modulariteit van code en vergemakkelijken ze de ontwikkeling van schaalbare en onderhoudbare applicaties. Deze verbetering stroomlijnt het proces van het maken van herbruikbare componenten, waardoor uiteindelijk tijd en moeite wordt bespaard bij de ontwikkeling.

Geavanceerd unit testen met Jest en Web Test Runner

Unit testen is een cruciaal aspect van software ontwikkeling, en Angular 16 maakt het nog beter met naadloze integratie van Jest en Web Test Runner. Deze krachtige testframeworks bieden een intuïtieve en uitgebreide omgeving voor het testen van je applicaties. Met de verbeterde testmogelijkheden kunnen ontwikkelaars de betrouwbaarheid en stabiliteit van hun codebase garanderen, zodat kritieke functionaliteit intact blijft tijdens het ontwikkelingsproces. Jest en Web Test Runner bieden een breed scala aan functies, waaronder geavanceerde assertiebibliotheken, code-coverage analyseren en parallelle testuitvoering, waardoor ontwikkelaars met gemak uitgebreide testsuites kunnen schrijven. Door deze geavanceerde testframeworks te gebruiken, kunt u de kwaliteit en robuustheid van uw applicaties verbeteren, waardoor u vertrouwen krijgt in uw codebase.

Autocomplete invoer voor moeiteloze ontwikkeling

Angular 16 introduceert een handige functie die het importeren van afhankelijkheden vereenvoudigt. Met autocomplete invoeren kun je intelligente code editors gebruiken om automatisch invoerstatements voor te stellen en aan te vullen voor componenten, modules, diensten en andere afhankelijkheden. Deze verbetering vermindert de kans op importgerelateerde fouten aanzienlijk en versnelt de ontwikkelproductiviteit. Door gebruik te maken van autocomplete imports kun je je richten op het schrijven van code in plaats van je zorgen te maken over de juiste invoersyntax.

Gestroomlijnde HTML met zelfsluitende tags

Versie 16 omarmt de eenvoud en beknoptheid van moderne HTML-standaarden door zelfsluitende tags te introduceren. Met deze functie kun je schonere en beter leesbare HTML-code schrijven omdat er geen afzonderlijke openings- en sluitingstags meer nodig zijn. Met zelfsluitende tags kun je HTML-elementen en -componenten op een beknoptere en intuïtievere manier uitdrukken, waardoor je code duidelijker en beter te onderhouden is.

Voldoet de softwareprestatie niet aan de verwachtingen?

We weten hoe we moeten migreren naar Angular 16 voor maximale efficiëntie.

Migreren naar Angular 16: ontketen de kracht van moderne webontwikkeling

Ontgrendel een schat aan geavanceerde functies en verbeteringen door uw projecten te migreren naar Angular 16. Ervaar de mogelijkheid om krachtige, schaalbare en eenvoudig te onderhouden webapplicaties te ontwikkelen.

Bij Innowise zijn we toonaangevend op het gebied van Angular ontwikkeling. We gebruiken de kracht van Angular 16 om innovatieve en impactvolle webapplicaties te maken. Ons team van ervaren ontwikkelaars is volledig uitgerust om u te helpen bij een naadloze overgang van uw projecten naar Angular 16, zodat u het volledige potentieel van het framework kunt benutten.

Begin aan een geavanceerde webontwikkelingsreis met Angular 16 door vandaag nog contact met ons op te nemen. Laat ons u begeleiden bij het bouwen van geavanceerde toepassingen die de concurrentie overtreffen en ongeëvenaarde gebruikerservaringen bieden.

Hoe migreren naar Angular 16?

Voor een soepele en succesvolle upgrade van uw project naar Angular 16 hoeft u niet verder te zoeken dan ons team van experts. Onze ontwikkelaars beschikken over uitgebreide expertise in het migratieproces en bieden u begeleiding en ondersteuning van onschatbare waarde, zodat u verzekerd bent van een succesvolle upgrade. Wij zetten ons volledig in om u bij elke stap te helpen en zorgen voor een soepele en efficiënte overgang naar Angular 16. Neem gerust contact met ons op - we zijn er om u te helpen.

FAQ

Migreren naar Angular 16 biedt verschillende belangrijke voordelen, waaronder gestroomlijnde prestaties, verbeterde beveiligingsfuncties en geavanceerde mogelijkheden voor het bouwen van robuuste en schaalbare webapplicaties. De nieuwste versie introduceert ook updates om ontwikkelworkflows te optimaliseren, waardoor ontwikkelaars een efficiëntere en naadloze ervaring hebben.

Tijdens het migratieproces naar Angular 16 kunnen ontwikkelaars tegen uitdagingen aanlopen zoals mogelijke compatibiliteitsproblemen met bestaande code, de noodzaak om verouderde functies bij te werken en ervoor te zorgen dat bibliotheken van derden compatibel zijn. Daarnaast kunnen de aanpassing aan nieuwe architecturale veranderingen en het optimaliseren van de prestaties hindernissen opleveren. Bij Innowise houden we ons aan een goede planning en documentatie, zodat we deze uitdagingen effectief aanpakken en zorgen voor een soepele overgang naar de nieuwste Angular-versie.

Angular 16 introduceert aanzienlijke verbeteringen in prestaties en schaalbaarheid vergeleken met vorige versies. De nieuwste functies omvatten geoptimaliseerde renderprocessen, verbeterde tree-shaking mogelijkheden en betere ondersteuning voor lui laden, die allemaal bijdragen aan snellere laadtijden en efficiënter gebruik van bronnen. Deze verbeteringen stellen ontwikkelaars in staat om zeer schaalbare en responsieve webapplicaties te bouwen.

Bedankt voor de beoordeling!
Bedankt voor het commentaar!

Inhoudsopgave

Beoordeel dit artikel:

4/5

4.8/5 (45 beoordelingen)

Gerelateerde inhoud

Bracht ons een uitdaging?

  Voeg projectgegevens alsjeblieft, duur, technische stapel, IT-professionals nodig en andere relevante informatie toe
  Neem een spraakbericht over uw
  project op om het ons beter te helpen begrijpen
  Voeg indien nodig aanvullende documenten bij
  Bestand uploaden

  Je kunt maximaal 1 bestand van 2MB bijvoegen. Geldige bestanden: pdf, jpg, jpeg, png

  Wij wijzen u erop dat wanneer u op de verzendknop klikt, Innowise uw persoonsgegevens verwerkt in overeenstemming met ons Privacybeleid om u van de juiste informatie te voorzien.

  Wat gebeurt er nu?

  1

  Na ontvangst en verwerking van uw aanvraag, nemen wij binnenkort contact met u op om uw projectbehoeften in detail te beschrijven en een NDA te ondertekenen om de vertrouwelijkheid van informatie te garanderen.

  2

  Na het bestuderen van de vereisten, stellen onze analisten en ontwikkelaars een projectvoorstel met de omvang van de werkzaamheden, teamgrootte, tijd en kosten schattingen.

  3

  Wij regelen een ontmoeting met u om het aanbod te bespreken en tot een overeenkomst.

  4

  We tekenen een contract en beginnen zo snel mogelijk aan uw project te werken mogelijk.

  Bedankt.

  Uw bericht is verzonden.
  Wij verwerken uw aanvraag en nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

  Bedankt.

  Uw bericht is verzonden.
  Wij verwerken uw aanvraag en nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

  pijl